Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa handlowa:
no
Orzecznictwo:
HALAL, HACCP, ISO,KOSHER
Numer modelu:
01
| Składniki odżywcze | Ilość na porcję |
|---|---|
| Kalorie | 120 |
| Całkowity tłuszcz | 0g |
| Sodowy | 250 mg |
| Ogółem węglowodany | 25 g |
| Białko | 3g |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Numer modelu | 01 |
| Składniki | Wysokiej jakości mąka pszeniczna, sól, drożdże |
| Certyfikaty | HALAL, HACCP, ISO, Kosher |
| Minimalne zamówienie | 6000 kg |
| Opakowanie | 1 kg/worek i 10 kg/worek |
| Czas dostawy | 15-30 dni morskim |
| Warunki płatności | T/T |
| Roczna zdolność produkcyjna | 5000 MT/rok |
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas