Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa handlowa:
no
Orzecznictwo:
HALAL, HACCP, ISO,KOSHER
Numer modelu:
01
Wysokiej jakości suche okruchy chleba dla doskonałości kulinarnej
ABC Brand Dry Bread Crumbs są wykonane z wysokiej jakości chleba, specjalistycznie suszonego i mielonych do idealnej konsystencji do gotowania i pieczenia.Te wszechstronne okruchy przyczyniają się do wzmocnienia smaku różnych potraw, od sałat po wypełnienie, oferując zdrowszą alternatywę z 0 g tłuszczu i tylko 120 kalorii na porcję.
| Nazwa produktu | Suche okruchy chleba |
| Tekstura | Krzyki |
| Kolor | Biały, Żółty |
| Opakowanie | Torba (1 kg/torba; 10 kg/torba) |
| Przechowywanie | Zimne, suche miejsce. |
| Odżywianie (na porcję) | 120 kalorii, 0 g tłuszczu, 250 mg sodu, 25 g węglowodanów, 3 g białka |
| Numer modelu | 01 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Certyfikaty | HALAL, HACCP, ISO, Kosher |
| Minimalne zamówienie | 6000 kg |
| Ceny | Negocjowalne |
| Czas dostawy | 15-30 dni morskim |
| Warunki płatności | T/T |
| Roczna zdolność dostawcza | 5000 MT/ROK |
Nasze suche okruchy chleba są pakowane w zakładki do jedzenia, które można ponownie zamknąć i umieszczać w solidnych kartonach, aby zapewnić optymalną świeżość i ochronę podczas transportu.Przesyłki są zabezpieczone w kartonach falistych i dostarczane przez zaufanych przewoźników.
Proszę sprawdzić paczki po przyjeździe i natychmiast zgłosić uszkodzenia.
Nasz zespół wsparcia technicznego pomaga w zapytaniach dotyczących produktu, wskazówek dotyczących użytkowania i problemów związanych z jakością.
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas