Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa handlowa:
no
Orzecznictwo:
HALAL, HACCP, ISO,KOSHER
Numer modelu:
01
| Nazwa produktu | Suche okruchy chleba |
| Numer modelu | 01 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Zakres wielkości | 2-12 mm |
| Opcje opakowania | 1 kg/worek, 10 kg/worek, 15 kg/worek |
| Minimalna ilość zamówienia | 6000 kg |
| Pojemność dostaw | 5000 MT rocznie |
| Czas dostawy | 15-30 dni morskim |
| Warunki płatności | T/T |
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas