Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa handlowa:
no
Orzecznictwo:
HALAL, HACCP, ISO,KOSHER
Numer modelu:
MBK
| Wielkość | 1 lb (dostępny również w 1 kg/10 kg masowo) |
| Składniki | Pszenica, sól, drożdże |
| Aromat | Oryginalne |
| Czas trwania | 18 miesięcy |
| Opakowanie | Plastikowy worek ponownie zamykający się |
| Odżywianie (na porcję) | 120 kalorii, 0 g tłuszczu, 250 mg sodu, 25 g węglowodanów, 3 g białka. |
| Minimalna ilość zamówienia | 6000 kg |
| Zdolność do zaopatrzenia | 5000 MT rocznie |
| Czas dostawy | 15-30 dni morskim |
| Warunki płatności | T/T |
| Certyfikaty | HALAL, HACCP, ISO, Kosher |
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas