Wyślij wiadomość
Dom > Produkty > Suszone Frytki Marchewkowe >
200% witaminy A Suszone frytki marchew odwodnione płatki marchew 3*3MM

200% witaminy A Suszone frytki marchew odwodnione płatki marchew 3*3MM

200% witaminy A Suszone chipsy marchewkowe

Odwodnione płatki marchew 3*3MM

Śniady Odwodnione chipsy marchewkowe

Miejsce pochodzenia:

Chiny

Nazwa handlowa:

no

Orzecznictwo:

HALAL, HACCP, FDA

Numer modelu:

hhb

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Składniki:
marchew,
Kalorie:
90 Kcal
żelazo:
2%
Tłuszcz:
2,5 grama
Porcji w opakowaniu:
2
Białko:
1 gr
Potas:
220 Mg
Witamina A:
200%
Opis produktu

Opis produktu:

Suche marchewki są doskonałym i zdrowym wyborem dla suchych produktów spożywczych. Wykonane ze 100% naturalnych suszonych marchew zapewnia znaczną ilość witaminy A (200%) i umiarkowane ilości witaminy C (4%),Potas (220 mg) i węglowodany (14 g)Jest również nisko kaloryczny, zawiera zaledwie 90 Kcal na porcję.To świetny sposób na włączenie korzyści z suszonych marchewek do diety..

 

Charakterystyka:

  • Nazwa produktu: Suszone chipsy marchew
  • Tłuszcz: 2,5 g
  • Witamina C: 4%
  • Wielkość porcji: 1 oz (28 g)
  • Żelazo: 2%
  • Szczególna cecha: Suszone marchewki masowo, suszone marchewki na sprzedaż, suszone marchewki dla królików
 

Zastosowanie:

Suszone chipsy są idealną przekąską dla każdego, kto szuka zdrowej przekąski z pysznym chrupkiem.Nasze chipsy są suszone i przekrojone, aby zachować składniki odżywcze i smak.Nasze chipsy z suszonej marchewki, pełne witaminy A, węglowodanów, wapnia i tłuszczu, są pożywnym i pysznym sposobem na zaspokojenie twoich pragnień.

Nasze suszone frytki są dostępne w wygodnych opakowaniach, zapewniając, że będą świeże i smaczne.z 200% zalecanego dziennego wartościNasze frytki są również doskonałym źródłem węglowodanów, z 14 g na porcję i tylko 2% dziennej wartości wapnia, i 2,5 g tłuszczu na porcję,Nasze Carrot Chips są idealną przekąską dla każdego, kto szuka zdrowego, odżywcza i pyszna przekąska.

Dzięki wspaniałemu smakowi i odżywczym składnikom nasze chipsy na pewno zaspokoją twoje pragnienia.Zdobądź dzisiaj paczkę naszych suszonych chipsów i ciesz się zdrową i smaczną przekąską..

 

Dostosowanie:

Suszone chipsy marchewkowe

Nazwa marki:

Numer modelu: hhb

Pochodzenie: Chiny

Wapń: 2%

Witamina C: 4%

Włókno: 3 G

Natrium: 150 mg

Słowa kluczowe: suszona marchewka, suszona marchewka luzem, suszona marchewka na sprzedaż, suszone chipsy marchewkowe

 

Wsparcie i usługi:

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i obsługę dla suszonych chipsów marchewnych.

Mamy zespół specjalistów, którzy są gotowi pomóc w każdej potrzebie związanej z suszoną marchewką.Nasz zespół wsparcia technicznego jest dostępny 24 godziny na dobę, aby zapewnić szybką i skuteczną pomocPosiadamy również serwis pomocy online, w którym można szukać odpowiedzi na pytania.

Zapewniamy również szkolenia i demonstracje produktów, aby pomóc Ci w uzyskaniu jak największego korzyści z suszonych chipsów marchewnych.Nasi trenerzy mają wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach suszonych chipsów marchewnych.

Ponadto oferujemy różnorodne usługi posprzedażowe, takie jak naprawy, ulepszenia i konserwacja.

 

Opakowanie i wysyłka:

Opakowanie i wysyłka suszonych chipsów marchew:

Suszone frytki marchew powinny być pakowane w szczelnie zamknięte pojemniki, takie jak plastikowy worek lub słoik z pokrywką.Na opakowaniu należy umieszczyć nazwę produktu., składników, daty produkcji i wszelkich innych istotnych informacji.

Suszone frytki marchew powinny być wysyłane w pojemniku o kontrolowanej temperaturze, np. w izolowanym pudełku, aby nie były narażone na ekstremalne temperatury.Na pojemniku należy również umieszczyć nazwę produktu., składników, daty produkcji i wszelkich innych istotnych informacji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Bułka tarta Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2024 dry-breadcrumbs.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.